CFR-12JR-52-100K
Numer produktu DigiKey
13-CFR-12JR-52-100KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CFR-12JR-52-100KCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CFR-12JR-52-100K
Opis
RES 100K OHM 5% 1/6W AXIAL
Szczegółowy opis
100 kOhms ±5% 0,167W, 1/6W Rezystory przewlekane Osiowa Motoryzacja AEC-Q200 Powłoka węglowa
Modele EDA/CAD
CFR-12JR-52-100K Modele
Współczynnik temperaturowy
0/-700ppm/°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,075" x 0,134" (1,90mm x 3,40mm) (śr. x dł.)