CC1206MRY5V7BB475
Numer produktu DigiKey
311-3458-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3458-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3458-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206MRY5V7BB475
Opis
CAP CER 4.7UF 16V Y5V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne Y5V (F) 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1206MRY5V7BB475 Modele
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)