CC1206MKX5R7BB475
Numer produktu DigiKey
311-1998-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1998-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1998-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC1206MKX5R7BB475
Opis
CAP CER 4.7UF 16V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC1206MKX5R7BB475 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)