CC1206MRX7R0BB103 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 638
Arkusz danych
10000 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1206MRX7R0BB103
Numer produktu DigiKey
13-CC1206MRX7R0BB103TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC1206MRX7R0BB103
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CC1206MRX7R0BB103 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)