C1206C103M1RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C1206C103M1RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C1206C103M1RACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C1206C103M1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C1206C103M1RACTU
Opis
CAP CER 10000PF 100V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±20% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C1206C103M1RACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)