CC0805JRX7R8BB104 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 3 175
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 49 025
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Knowles Syfer
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
Knowles Syfer
KEMET
KEMET
0.1 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.