CC0805JRX7R9BB104
Numer produktu DigiKey
311-1858-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1858-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1858-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805JRX7R9BB104
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Szczegółowy opis
0.1 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805JRX7R9BB104 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)