CC0805JKNPO0BN472
Numer produktu DigiKey
311-4204-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-4204-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-4204-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0805JKNPO0BN472
Opis
CAP CER 4700PF 100V C0G/NPO 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0805JKNPO0BN472 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)