C0805C472GAGACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C472GAGACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C472GAGACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C472GAGACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C472GAGACTU
Opis
CAP CER 4700PF 250V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C472GAGACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)