CC0603JPX7R9BB332 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
W magazynie: 327
Vishay Vitramon
3300 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0603JPX7R9BB332
Numer produktu DigiKey
13-CC0603JPX7R9BB332TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0603JPX7R9BB332
Opis
CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0603JPX7R9BB332 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)