KGM15AR71H332JT
Numer produktu DigiKey
478-KGM15AR71H332JTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM15AR71H332JTCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM15AR71H332JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM15AR71H332JT
Opis
CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KGM15AR71H332JT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)