CC0603FRNPO8BN102 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 11 689
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Udoskonalony
KEMET
KEMET
TDK
TDK
Vishay Vitramon
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
Odpowiednik parametryczny
1000 pF ±1% 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)