Produkt 06035A102FA12A jest wycofany i nie jest już sprzedawany przez DigiKey.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Walsin Technology Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 49 065
Arkusz danych
TDK
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
TDK
1000 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
06035A102FA12A
Numer produktu DigiKey
06035A102FA12A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
06035A102FA12A
Opis
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
06035A102FA12A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)