CC0603FPNPO0BN101 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
YAGEO
W magazynie: 15 695
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Walsin Technology Corporation
100 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CC0603FPNPO0BN101
Numer produktu DigiKey
13-CC0603FPNPO0BN101TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0603FPNPO0BN101
Opis
CAP CER 100PF 100V C0G/NPO 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0603FPNPO0BN101 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)