06031A101FA12A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KYOCERA AVX
W magazynie: 6 973
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
Knowles Syfer
100 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
06031A101FA12A
Numer produktu DigiKey
06031A101FA12A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
06031A101FA12A
Opis
CAP CER 100PF 100V NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
06031A101FA12A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,81mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)