CC0402MRX7R7BB472 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 24 608
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 15 300
Arkusz danych
KEMET
KEMET
4700 pF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0402MRX7R7BB472
Numer produktu DigiKey
CC0402MRX7R7BB472-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CC0402MRX7R7BB472
Opis
CAP CER 4700PF 16V X7R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CC0402MRX7R7BB472 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)