CC0402JRX7R7BB472
Numer produktu DigiKey
13-CC0402JRX7R7BB472TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-CC0402JRX7R7BB472CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-CC0402JRX7R7BB472DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402JRX7R7BB472
Opis
CAP CER 4700PF 16V X7R 0402
Szczegółowy opis
4700 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402JRX7R7BB472 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)