CC0402KRX5R6BB823
Numer produktu DigiKey
311-3788-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3788-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3788-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402KRX5R6BB823
Opis
CAP CER 0.082UF 10V X5R 0402
Szczegółowy opis
0.082 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402KRX5R6BB823 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)