CC0402KRX7R7BB823
Numer produktu DigiKey
311-1711-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1711-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1711-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CC0402KRX7R7BB823
Opis
CAP CER 0.082UF 16V X7R 0402
Szczegółowy opis
0.082 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CC0402KRX7R7BB823 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)