AT0805BRD076K98L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
YAGEO
W magazynie: 3 856
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
Udoskonalony
Vishay Dale
W magazynie: 463
Panasonic Industry
Vishay Dale Thin Film
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 190
6.98 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AT0805BRD076K98L
Numer produktu DigiKey
AT0805BRD076K98L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AT0805BRD076K98L
Opis
RES SMD 6.98K OHM 0.1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AT0805BRD076K98L Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)