RNCF0805BKE6K98 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 3 096
Arkusz danych
Udoskonalony
YAGEO
Udoskonalony
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale
Vishay Dale
W magazynie: 463
Similar
Vishay Dale Thin Film
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 190
YAGEO
6.98 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Cienka warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RNCF0805BKE6K98
Numer produktu DigiKey
RNCF0805BKE6K98-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RNCF0805BKE6K98
Opis
RES SMD 6.98K OHM 0.1% 1/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RNCF0805BKE6K98 Modele
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)