AHA50AJB-1R6
Numer produktu DigiKey
13-AHA50AJB-1R6-ND
Producent
Numer produktu producenta
AHA50AJB-1R6
Opis
RESISTOR CHASSIS MOUNT 1.6 OHM 1
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.6 Ohms ±5% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Seria
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Opakowanie
Zbiorcze
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
1,969" x 1,142" (50,00mm x 29,00mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
1.6 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,650" (16,50mm)
Tolerancja
±5%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
50W