RH0501R600FC02
Numer produktu DigiKey
541-RH0501R600FC02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RH0501R600FC02
Opis
RH-50 1.6 1% C02
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.6 Ohms ±1% 50W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Rozmiar / wymiar
1,968" x 1,140" (49,99mm x 28,96mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
1.6 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,625" (15,87mm)
Tolerancja
±1%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
50W