AF1206FR-07750KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 2 860
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
750 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AF1206FR-07750KL
Numer produktu DigiKey
AF1206FR-07750KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AF1206FR-07750KL
Opis
RES SMD 750K OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AF1206FR-07750KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)