RC1206FR-07750KL
Numer produktu DigiKey
311-750KFRTR-ND - Taśma i szpula (TR)
311-750KFRCT-ND - Taśma cięta (CT)
311-750KFRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC1206FR-07750KL
Opis
RES 750K OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
750 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC1206FR-07750KL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,063" (3,10mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)