AC2512FK-07200RL
Numer produktu DigiKey
13-AC2512FK-07200RLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC2512FK-07200RLCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC2512FK-07200RLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC2512FK-07200RL
Opis
RES SMD 200 OHM 1% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
AC2512FK-07200RL Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,250" x 0,122" (6,35mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,026" (0,65mm)