RC2512FK-07200RL | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | RC2512FK-07200RL |
Opis | RES 200 OHM 1% 1W 2512 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 200 Ohms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | RC2512FK-07200RL Modele |
Kategoria | Funkcje Odporność na wilgoć |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,250" x 0,122" (6,35mm x 3,10mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,026" (0,65mm) |