AC1210JKNPO9BN222 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Arkusz danych
2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)