AC1210JKNPO0BN222 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
YAGEO
W magazynie: 3 038
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
2200 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)