AC1210JKNPOYBN222
Numer produktu DigiKey
311-3241-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-3241-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-3241-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC1210JKNPOYBN222
Opis
CAP CER 2200PF 250V C0G/NPO 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AC1210JKNPOYBN222 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)