AC0805JRNPO9BN681
Numer produktu DigiKey
13-AC0805JRNPO9BN681TR-ND - Taśma i szpula (TR)
13-AC0805JRNPO9BN681CT-ND - Taśma cięta (CT)
13-AC0805JRNPO9BN681DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AC0805JRNPO9BN681
Opis
CAP CER 680PF 50V C0G/NPO 0805
Szczegółowy opis
680 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
AC0805JRNPO9BN681 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)