AC0201FR-07536KL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
YAGEO
W magazynie: 12 060
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 1 486
Arkusz danych
Bezpośrednie
Panasonic Industry
KOA Speer Electronics, Inc.
Stackpole Electronics Inc
Udoskonalony
Panasonic Industry
536 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AC0201FR-07536KL
Numer produktu DigiKey
AC0201FR-07536KL-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AC0201FR-07536KL
Opis
RES SMD 536K OHM 1% 1/20W 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AC0201FR-07536KL Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)