RMCF0201FT536K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 33 109
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
YAGEO
536 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCF0201FT536K
Numer produktu DigiKey
RMCF0201FT536KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
RMCF0201FT536KCT-ND - Taśma cięta (CT)
RMCF0201FT536KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF0201FT536K
Opis
RES 536K OHM 1% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCF0201FT536K Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Seria
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,011" (0,28mm)