AA1210JR-071R6L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
YAGEO
W magazynie: 0
YAGEO
W magazynie: 5 000
Arkusz danych
Bezpośrednie
KOA Speer Electronics, Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
1.6 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AA1210JR-071R6L
Numer produktu DigiKey
AA1210JR-071R6L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AA1210JR-071R6L
Opis
RES SMD 1.6 OHM 5% 1/2W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AA1210JR-071R6L Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,102" (3,10mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)