RC1210JR-071R6L
Numer produktu DigiKey
RC1210JR-071R6L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
RC1210JR-071R6L
Opis
RES 1.6 OHM 5% 1/2W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.6 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC1210JR-071R6L Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,122" x 0,102" (3,10mm x 2,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)