AA0805JR-071R6L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
YAGEO
W magazynie: 1 165
YAGEO
W magazynie: 5 000
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 124
1.6 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200, odporny na działanie wilgoci Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AA0805JR-071R6L
Numer produktu DigiKey
AA0805JR-071R6L-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AA0805JR-071R6L
Opis
RES SMD 1.6 OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
AA0805JR-071R6L Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)