RC0805JR-071R6L
Numer produktu DigiKey
311-1.6ARTR-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1.6ARCT-ND - Taśma cięta (CT)
311-1.6ARDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RC0805JR-071R6L
Opis
RES 1.6 OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
1.6 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporność na wilgoć Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
RC0805JR-071R6L Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,024" (0,60mm)