1.5KE22A/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 7 937
Arkusz danych
30,6V Zacisk 49,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1.5KE22A/TR13
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE22A/TR13TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE22A/TR13
Opis
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
30,6V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
49,7A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18,8V
Napięcie - przebicia (min.)
20,9V