1.5KE22A/B
Numer produktu DigiKey
13-1.5KE22A/BCT-ND - Taśma cięta (CT)
13-1.5KE22A/BTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
1.5KE22A/B
Opis
TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC DO201
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30,6V Zacisk 49,7A Ipp TVS - diody Otwór przelotowy DO-201
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
49,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Otwór przelotowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
20,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
30,6V