BT0914AH3I507EN100
Numer produktu DigiKey
4503-BT0914AH3I507EN100-ND
Producent
Numer produktu producenta
BT0914AH3I507EN100
Opis
XTAL OSC TCXO 100.0000MHZ HCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz TCXO HCMOS Oscylator 3,3V 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±500ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
45mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Rozmiar / wymiar
0,577" x 0,368" (14,65mm x 9,35mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,248" (6,30mm)