DTE6048S12
Numer produktu DigiKey
1470-3377-ND
Producent
Numer produktu producenta
DTE6048S12
Opis
DC/DC CONVERTER 12V 60W
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 5A 75V Wejście
Modele EDA/CAD
DTE6048S12 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
5A
Moc (W)
60W
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
92%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Rozmiar / wymiar
4,41" x 2,67" x 1,50" (112,0mm x 67,8mm x 38,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Liczba wyjść
1
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
12V