DTE4024S12
Numer produktu DigiKey
1470-3365-ND
Producent
Numer produktu producenta
DTE4024S12
Opis
DC/DC CONVERTER 12V 40W
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 3,33A 36V Wejście
Modele EDA/CAD
DTE4024S12 Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,33A
Moc (W)
40W
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
90%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
4,41" x 2,51" x 1,01" (112,0mm x 63,8mm x 25,6mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus
Liczba wyjść
1
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
12V