ASB160PS12
Numer produktu DigiKey
1470-ASB160PS12-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASB160PS12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 160W
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 13,3A 90 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASB160PS12 Modele
Kategoria
Zastosowania
ITE (handel)
Producent
XP Power
Funkcje
Wyjście nastawne, płyta bazowa, PFC, zdalny pomiar, wejście uniwersalne
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 90°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
92%
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Obudowane
Obudowa / skrzynia
Full Brick
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 0,78" (116,8mm x 61,0mm x 19,7mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, TUV, UKCA, UL
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Numer standardowy
Prąd - wyjściowy (maks.)
13,3A
Regulacja linii
±0,5%
Moc (W)
160 W
Regulacja obciążenia
±0,5%