ASB110PS12
Numer produktu DigiKey
1470-2698-ND
Producent
Numer produktu producenta
ASB110PS12
Opis
AC/DC CONVERTER 12V 110W
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice AC/DC 1 Wyjście 12V 9,17A 85 - 264V~ Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ASB110PS12 Modele
Kategoria
Funkcje
Wejście uniwersalne
Producent
XP Power
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Seria
Sprawność
90%
Opakowanie
Skrzynka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Moduł 5-DIP
Typ
Obudowane
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 0,67" (116,8mm x 61,0mm x 17,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cURus, TUVgs
Napięcie - wejściowe
85 - 264V~
Numer standardowy
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Regulacja linii
±0,5%
Prąd - wyjściowy (maks.)
9,17A
Regulacja obciążenia
±0,5%
Moc (W)
110 W