ACM18US09
Numer produktu DigiKey
1470-3949-ND
Producent
Numer produktu producenta
ACM18US09
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
9V 18 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ACM18US09 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Polaryzacja
Środek dodatni
Producent
XP Power
Zastosowania
ITE (handel), medycyna
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 60°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,5mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 11,0mm
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
70,9" (1,80m)
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Złącze wejściowe
Wiele ostrzy
Typ wejścia
Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Rozmiar / wymiar
3,46" x 1,18" x 1,95" (88,0mm x 30,0mm x 49,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB, CE
Napięcie - wyjściowe
9V
Numer standardowy
60601-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
2A
Waga
0.18lb (81.65g)
Moc (W)
18 W
Bazowy numer produktu
Zużycie energii bez obciążenia
75mW (maks.)