592502B03400G
592502B03400G
592502B03400G
Numer produktu DigiKey
HS372-ND
Producent
Numer produktu producenta
592502B03400G
Opis
HEATSINK TO-220 VERT MNT W/TABS
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Radiator TO-220 Aluminium 1,0W przy 30°C Na poziomie płytki, pionowy
Kategoria
Szerokość
0,874" (22,20mm)
Prod.
Wysokość żeberka
0,250" (6,35mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Straty mocy przy wzroście temperatury
1,0W przy 30°C
Status części
Aktywny
Rezystancja cieplna przy wymuszonym przepływie powietrza
10,00°C/W przy 200LFM
Typ
Na poziomie płytki, pionowy
Rezystancja cieplna w warunkach naturalnych
22,00°C/W
Obudowa chłodzona
Materiał
Metoda przytwierdzenia
Przykręcane od góry z bolcem do PC
Wykończenie materiału
Czarne anodowane
Kształt
Prostokątne, żeberka
Bazowy numer produktu
Długość
1,250" (31,75mm)