CBB011M12GM4T
Numer produktu DigiKey
1697-CBB011M12GM4T-ND
Producent
Numer produktu producenta
CBB011M12GM4T
Opis
SIC, MODULE, 11M, 1200V, 48 MM,
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 1200V (1,2kV) 100A (Tj) 292W (Tj) Montaż na podstawie montażowej
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CBB011M12GM4T Modele
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
14,9mOhm przy 100A, 15V
Producent
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 28mA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
405nC przy 15V
Opakowanie
Skrzynka
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
10,1pF przy 800V
Status części
Aktywny
Moc - maks.
292W (Tj)
Technologia
Węglik krzemu (SiC)
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Konfiguracja
4 z kanałem N (pełny mostek)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200V (1,2kV)
Obudowa / skrzynia
Moduł
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
100A (Tj)