CAS175M12BM3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 5
Arkusz danych
MOSFET - układy 1200V (1,2kV) 234A (Tc) Montaż na podstawie montażowej
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CAS175M12BM3
Numer produktu DigiKey
1697-CAS175M12BM3-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAS175M12BM3
Opis
MOSFET 2N-CH 1200V 234A
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
10,4mOhm przy 175A, 15V
Producent
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,6V przy 43mA
Opakowanie
Skrzynka
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
422nC przy 15V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
12900pF przy 800V
Technologia
Węglik krzemu (SiC)
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Konfiguracja
2 kanały N (podwójne)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200V (1,2kV)
Obudowa / skrzynia
Moduł
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
234A (Tc)