CAB530M12BM3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 0
onsemi
W magazynie: 126
Arkusz danych
MOSFET - układy 1200V (1,2kV) 530A Montaż na podstawie montażowej Moduł
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CAB530M12BM3
Numer produktu DigiKey
1697-CAB530M12BM3-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAB530M12BM3
Opis
MOSFET 2N-CH 1200V 530A MODULE
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,6V przy 140mA
Producent
Wolfspeed, Inc.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
1362nC przy 4V
Opakowanie
Taca
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
39600pF przy 800V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 150°C (TJ)
Technologia
Węglik krzemu (SiC)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Konfiguracja
2 kanały N (podwójne)
Obudowa / skrzynia
Moduł
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200V (1,2kV)
Obudowa dostawcy urządzenia
Moduł
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
530A
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3,55mOhm przy 530A, 15V