CAB525F12XM3
Numer produktu DigiKey
1697-CAB525F12XM3-ND
Producent
Numer produktu producenta
CAB525F12XM3
Opis
SIC MODULE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MOSFET - układy 1200V (1,2kV) 450A (Tj) 1034W (Tj) Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
3,4mOhm przy 450A, 15V
Producent
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,6V przy 140mA
Opakowanie
Skrzynka
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
1300nC przy 15V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
38000pF przy 800V
Technologia
Węglik krzemu (SiC)
Moc - maks.
1034W (Tj)
Konfiguracja
2 kanały N (półmostek)
Temperatura robocza
-40°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
1200V (1,2kV)
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
450A (Tj)